Wczytuję dane...
Model: M/017

Stacja dokująca DS108 - model podstawowy stacji dokującej do pomp Medima umożliwiającej mocowanie ośmiu pomp strzykawkowych lub objętościowych.

Stacje dokujące pozwalają na szybką instalację większej ilości pomp przy łóżku pacjenta i tworzenie zestawów dostosowanych do aktualnych potrzeb terapii. Do stacji można mocować dowolne pompy Medima: strzykawkowe, objętościowe lub przeciwbólowe. Zasilanie i porty komunikacyjne przyłączane są automatycznie, po zamocowaniu każdej pompy w stacji. Pompy Medima mogą być montowane zarówno w stacjach jak i poza nimi i nie wymagają stosowania lub demontażu jakichkolwiek dodatkowych elementów. Zamocowane w stacjach połączonych z siecią, automatycznie łączą się z MedimaNet, zapewniając możliwość podglądu i archiwizacji prowadzonych infuzji.

Dostępne standardowo modele stacji dokujących występują w 3-ch typach i umożliwiają mocowanie 2, 4, 6 i 8 pomp strzykawkowych lub objętościowych:

  • typ DS10x - model podstawowy
  • typ DS20x - model ze świetlną sygnalizacją alarmową
  • typ DS30x - model ze świetlną sygnalizacją alarmową i możliwością podłączenia pomp do systemu monitorującego MedimaNet poprzez sieć LAN/WLAN.

Dodatkowo Medima oferuje wersję stacji dokującej do katerki - Stacja dokująca karetkowa DSA i element spinający dwie pompy - uchwyt  TP2

Produkty powiązane, akcesoria i wyposażenie