Wczytuję dane...
Model: UBM/011
Realizacja zamówienia: produkcja na zamówienie 2 do 6 tygodni

Stół rehabilitacyjny SR-M mobilny

Kozetka lekarska SR-S z kołami jezdnymi z możliwością blokowania. Jest to wersja modelu SR-S, wyposażona dodatkowo w koła jezdne dla ułatwienia przemieszczania mebla. Dzięki swojej uniwersalnej budowie każda kozetka może pełnić rolę leżanki.

Solidna konstrukcja kozetki pozwala użytkownikowi na pewną eksploatację, materiały dobrej jakości zastosowane do produkcji leżanki zapewniają wysoką trwałość wyrobu, ładny wygląd i łatwe utrzymanie czystości.

Dodatkowo, kozetka wyposażona jest na stałe w uchwyt na prześcieradło jednorazowe oraz dla wygody pacjenta, w możliwość poziomowania wezgłowia.

Kozetka to standardowe wyposażenie gabinetu lekarskiego, dodatkowo dla wygody pacjenta wyposażyliśmy nasze meble medyczne w możliwość poziomowania wezgłowia.

Stoły posiadają konstrukcję metalową malowaną na biało.

Wyrób przeznaczony jest do stosowania w jednostkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach.

Kozetki i leżanki przeznaczone są do masażu suchego oraz innych zabiegów leczniczych w szpitalach, sanatoriach i innych jednostkach służby zdrowia. Stoły te wykonane są z kształtowników stalowych, pokrytych farbą proszkową. Leże i wezgłowie jest wykonane z płyty wiórowej obitej pianką poliuretanową i obszyte materiałem skóropodobnym zmywalnym. Wyposażone są w regulację kąta pochylenia wezgłowia.

Dane techniczne:

  • długość całkowita: 1880 mm
  • szerokość całkowita: 550 mm
  • kąt nachylenia wezgłowia: +/- 40°
  • dopuszczalne obciążenie: do 120 kg

Budowa:

  • Rama stołu
  • Leże
  • Wezgłowie
  • Regulacja kąta pochylenia wezgłowia
  • Uchwyt na rolkę prześcieradła

Dostępna kolorystyka tapicerki:

kolor 01 kolor 03 kolor 05 kolor 06 kolor 07 kolor 08 kolor 09 kolor 10 kolor 11
kolor 12 kolor 13 kolor 14 kolor 16 kolor 17 kolor 18 kolor 19 kolor 20 kolor 21

 

Informacja:

Kolory i zdjęcia produktów przedstawionych w sklepie mają charakter orientacyjny, poglądowy, kolory mogą się różnić od rzeczywistych kolorów tapicerek i stelaży, a zdjęcia mogą przedstawiać wersje produktów w wersji standard lub z dodatkowo płatnymi opcjami (np. różna regulacja wysokości, podłokietniki, system jezdny, półki, itp.)

Produkty powiązane, akcesoria i wyposażenie