Wczytuję dane...
Model: BT/093
Realizacja zamówienia: 1-4 tygodni

BTL-1900 Magnet - stół do magnetoterapii z przesuwanym solenoidem średnica 70cm

Leżanka BTL-1900 Magnet z przesuwanym solenoidem 7o średnicy 70cm, aplikatorem pola magnetycznego do magnetoterapii współczesnymi aparatami produkcji BTL serii 4000 Smart i Premium oraz serii 5000, a także starszymi aparatami serii 4000 Topline i 4000 Professional. Leżanka wykonana jest na konstrukcji stalowej lakierowanej proszkowo i pokryta tapicerką z materiału skóropodobnego w kolorze obudowy solenoidu. Po obu stronach leżanki znajdują się prowadnice do przesuwania solenoidu w miejsce wykonywania terapii.

Solenoid o średnicy 70 cm jest aplikatorem pola magnetycznego do magnetoterapii wyposażonym w technologię skoncentrowanego pola magnetycznego FMF™ (Focused Magnetic Field) oraz posiada wbudowane generatory stacjonarnego i dynamicznego (impulsowego) pola magnetycznego. Solenoid oferuje maksymalne natężenie indukcji magnetycznej do 7,6 militesli [mT] - 76 Gaussów [G]. Posiada też diodę sygnalizującą gotowość do zabiegu (powolne miganie) oraz trwanie zabiegu - ciągłe światło w trybie statycznym lub migające w rytm terapii podczas trybu impulsowego.

Leżanka z zamontowanym aplikatorem pola magnetycznego typu duży solenoid najczęściej wykorzystywana jest do wygodnej dla pacjenta magnetoterapii z aplikacją pola magnetycznego na kręgosłup i plecy oraz okolice bioder.

Łatwa i wygodna regulacja solenoidu. Nawet pacjenci z ograniczoną możliwością poruszania się mogą łatwo i bez trudu zostać poddani terapii. Technologia FMF™. Składana rama stołu ułatwia transport. Kombinacja dynamicznych impulsów i stacjonarnego pola magnetycznego zalecanego zwłaszcza dla ostrych stanów i przeciwzapalnych.

CHARAKTERYSTYKA I ZALETY:

 • idealny zestaw do aplikacji na biodra i kręgosłup w pozycji leżącej pacjenta
 • solenoid oparty na technologii skoncentrowanego pola magnetycznego FMF™ z wbudowanymi:
  • generatorem statycznego pola magnetycznego
  • generatorem dynamicznego pola magnetycznego
  • diodą sygnalizującą gotowość do zabiegu i trwanie zabiegu
 • maksymalne natężenie pola magnetycznego emitowanego przez solenoid 7,6 mT
 • solenoid nie zakłóca pracy innych urządzeń medycznych a emitowane ukierunkowane pole magnetyczne nie oddziałuje na terapeutę i otoczenie
 • leżanka o stabilnej konstrukcji stalowej tapicerowana materiałem skóropodobnym poddającym się czyszczeniu i dezynfekcji
 • certyfikowany wyrób medyczny

WYPOSAŻENIE DODATKOWE:

 • kabel przedłużający połączenie aplikatora z aparatem