Wczytuję dane...
Model: BT/084
Realizacja zamówienia: 1-4 tygodni

Światłowody do laseroterapii - optyczne końcówki zabiegowe do laserów - komplet 3szt + uchwyt

DOSTĘPNE KOŃCÓWKI ZABIEGOWE:

  • do stomatologii
  • do laryngologii
  • do ginekologii lub urologii

CHARAKTERYSTYKA:

  • Optyczna końcówka zabiegowa BTL do zabiegów laseroterapii aparatami BTL w stomatologii - Pasuje do aparatów BTL serii 4000 Smart i Premium, serii 4000 Puls Topline oraz serii 5000 Puls. Stanowi wyposażenie opcjonalne aparatów do laseroterapii. Optyczna (światłowodowa) końcówka zabiegowa BTL L449.006 do laseropunktury w stomatologii wykonywanej wraz z sondą punktową do laseroterapii produkcji BTL. Końcówka zabiegowa stanowi przedłużenie sondy laserowej i może być stosowana z sondami punktowymi czerwonymi i podczerwonymi BTL.
  • Optyczna końcówka zabiegowa BTL do zabiegów laseroterapii aparatami BTL w laryngologii. Pasuje do aparatów BTL serii 4000 Smart i Premium, serii 4000 Puls Topline oraz serii 5000 Puls. Stanowi wyposażenie opcjonalne aparatów do laseroterapii. Optyczna (światłowodowa) końcówka zabiegowa BTL L449.007 do laseropunktury w laryngologii wykonywanej wraz z sondą punktową do laseroterapii produkcji BTL. Końcówka zabiegowa stanowi przedłużenie sondy laserowej i może być stosowana z sondami punktowymi czerwonymi i podczerwonymi BTL.

     

  • Optyczna końcówka zabiegowa BTL do zabiegów laseroterapii aparatami BTL w ginekologii i urologii. Pasuje do aparatów BTL serii 4000 Smart i Premium, serii 4000 Puls Topline oraz serii 5000 Puls. Stanowi wyposażenie opcjonalne aparatów do laseroterapii. Optyczna (światłowodowa) końcówka zabiegowa BTL L449.008 do laseropunktury w ginekologii lub urologii wykonywanej wraz z sondą punktową do laseroterapii produkcji BTL. Końcówka zabiegowa stanowi przedłużenie sondy laserowej i może być stosowana z sondami punktowymi czerwonymi i podczerwonymi BTL.

 

Do połączenia końcówki zabiegowej z sondą punktową służy specjalny uchwyt/gniazdo BTL L449.005

Uchwyt do końcówek optycznych, zabiegowych BTL L449.005 - stosowanych w laseropunkturze wraz z sondami do laseroterapii. Uchwyt stanowi łącznik pomiędzy sondą punktową do laseroterapii a optyczną (światłowodową) końcówką zabiegową do laseropunktury, która jest w tym wypadku przedłużeniem sondy laserowej. Uchwyt pasuje do sond punktowych czerwonych i podczerwonych produkcji BTL oraz do końcówek zabiegowych produkcji BTL dedykowanych do laseropunktury w ginekologii i urologii, laryngologii oraz w stomatologii

Uchwyt BTL L449.005 jest wyrobem medycznym zgłoszonym do Rejestru Wyrobów Medycznych

Produkty powiązane, akcesoria i wyposażenie