Wczytuję dane...
Model: EC/012
Realizacja zamówienia: 2-5 dni

Stetoskop kardiologiczny nierdzewny KN 50 G. Stetoskop kardiologiczny stworzony w wyniku wieloletnich badań. Poprzez zastosowanie w procesie produkcyjnym, wiodących technologii i najlepszych materiałów, producent stetoskopu starał się zapewnić doskonałą precyzję, skuteczność oraz komfort badania. Dzięki zastosowaniu w głowicy głębokiego lejka, zostały wzmocnione tony niskie. Membranę głowicy powiększono do średnicy 52, 5 mm w celu uzyskania lepszych parametrów akustycznych. Dren stetoskopu posiada dwa niezależne kanały słuchowe pozwalające na osłuchiwanie pacjenta z większą precyzją. Stetoskop wyposażony jest w ciepłe obwódki i miękkie oliwki. Głowica wykona ze stali nierdzewnej. Lira stetoskopu wyposażona w podwójną sprężynę. W komplecie dodatkowe twarde oliwki. Nie zawiera lateksu. Wyprodukowany w Polsce.

Dane techniczne:

  • Długość całkowita: 72 cm
  • Średnica membrany: 52,5 mm
  • Średnica lejka: 35mm

Gwarancja: 5 lat

Dostępne kolory: czarny, ciemno-zielony, granatowy,szary, bordowy, fioletowy, czerwony,jasno-zielony, niebieski. Przy zakupie bez zaznaczenia koloru, wysyłamy jeden z dostępnych.

UWAGA: na życzenie Klienta możemy przygotować stetoskopy z logo zamawiającego wykonanym na membranie lub na opakowaniu – w takim przypadku konieczny jest kontakt mailowy.

Produkty powiązane, akcesoria i wyposażenie